Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Katar kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Kataris

Katar on Araabia poolsaare riik, mille territoorium hõlmab kuiva kõrbe ning Pärsia lahe randade ja luidete pikka rannajoont. Rannikul asub ka pealinn Doha, mis on tuntud oma futuristlike kõrghoonete ja avangardse arhitektuuri poolest, mis on inspireeritud iidsest islami traditsioonist. Katar piirneb Saudi Araabiaga lõunas ja ümbritseb teda muidu Pärsia lahega. Katari kinnisvaraturg avanes Katarile alles hiljuti. Välismaalastel on lubatud Kataris müügiks mõeldud kinnisvara osta vaid mõnes selleks ette nähtud arenduses.

Kataris müüdava kinnisvara ostmise üks eeliseid on see, et omanikel on teatud tingimustel automaatselt õigus elamisviisat endale ja oma perekonnale.

Vaatamata keerulisele geopoliitilisele olukorrale keskendub riik jätkuvalt uute ja pidevalt täiustuvate kinnisvarapakkumiste realiseerimisele. Seda toetavad kinnisvaraarendused, mis on kavandatud 2022. aasta FIFA maailmameistrivõistluste võõrustamiseks.

Kinnisvaraturg on viimase aasta jooksul palju muutusi teinud ja ehkki aktsiaturgu jätkatakse, on majanduskliima ja edasise kinnisvarapakkumise tõttu hinnasurve märkimisväärne. Üürileandjad ja omanikud reageerivad sellele dünaamikale, et tagada parim hind, kuna need erinevad teistest sarnastest kinnisvarapakkumistest, pakkudes kuude kaupa tasuta rentimist ja tasuta kommunaalmakse.

Kataris müüdava kinnisvara investorid on suutnud ära kasutada pikaajalist kapitali kasvutulu, teised kasutavad nüüd võimalust hakata oma järgmist kodu otsima, kuna kinnisvara muutub kättesaadavamaks.

Kodude parandamine, soovitavamatesse piirkondadesse kolimine ja isegi kinnisvara esmakordne sisenemine on paljude inimeste jaoks saamas reaalsuseks. See tähendab, et kuigi komisjonitasu rahaline väärtus võib olla madalam, on tehingute maht endiselt tugev ja potentsiaal edasiseks kasvuks.

Uue välismaise kinnisvara seaduse eelnõuga loodetakse suurendada Kataris elamu- ja ärikinnisvara müüki, aga ka suurendada otseinvesteeringuid välismaale. Teiseks eeliseks võib olla välisvara suurenemine Kataris piirkondlike baaside loomisega.

Neile, kes otsivad Qataris müüdavat kinnisvara, mis asub keskuses rohkem kui ühes kogukonnas, mitte uue ja suure linna stiilis arenduse asemel, pakub Mushireb ideaalset kombinatsiooni.

Lusail ja Msheireb on head näited uutest ja klientidele atraktiivsetest piirkondadest Kataris. Huvi nende piirkondade ja teiste esilekerkivate linnaosade, näiteks Al-Sahama ja Umm Salal vastu on tarbijate huvi pidevalt suurendanud.

Populaarseimad piirkonnad on jätkuvalt Pärl, Al Sadd ja West Bay korterite jaoks ning Al Waab ja Abu Hamour villade jaoks. Müügituru osas on The Pearl endiselt West Bay ja West Bay Lagoon nimekirjas endiselt tipus.

  •  
    Katara: juhend ja põhjused investeerida tellistesse

    Katara: juhend ja põhjused investeerida tellistesse   Kui kuulete Katarist, siis ei saa te lihtsalt ette kujutada imelist ja äärmiselt rikaste riikide vaatepunktist. Täiuslik seos modernismi ja traditsioonide vahel, glitz ja liigne koos minimaalse ja ainulaadse stiiliga. See võiks ollas s...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 38474

Müük Muu (äripinnad), Katar, Ad Dawhah, Ad Dawhah, vilnius

150,000.00EUR
Müük
Muu (äripinnad)

6500 m²
Müügiprojekti idee, laeva ehitamine - AÜE, Katar. (Investorid / ostjad) l
Cod. 13402

Müük 3 magamistuba, Katar, Al Ghuwariyah, The Pearl Island, The Pearl Island

819,198.15EUR
Müük
3 magamistuba

130 m²
Üksikasjalikumat antakse tõsiste taotlust.
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB